Доставка
Самовивіз Старокозацька 45


Доставка:


Центральний квадрат (1 – Зелена зона):

Безкоштовна доставка при сумі замовлення від 300 грн. За умови замовлення до 300 грн., вартість доставки 30 грн.

Термін доставки від 30 до 60 хв.*


Найближчі райони (2 – Блакитна зона):

Безкоштовна доставка при сумі замовлення від 600 грн. За умови замовлення до 600 грн., ціну на доставку уточнюйте у оператора.

Термін доставки від 40 до 90 хв.*


Віддалені райони (3 – Червона зона):

Лівобережний 3, Парус 1 – 2 (Метробудівська), Тополя. Безкоштовна доставка за сумою замовлення від 900 грн. При сумі замовлення від 300 до 600 грн. вартість доставки складає 50 грн. За умови замовлення до 300 грн., ціну на доставку уточнюйте у оператора. Термін доставки від 60 до 120 хв.*


У селища, села, околиці міста (4 – 14 зони) доставка платна:

Краснопілля, Мирний, Старі Кодаки, Придніпровськ, Ігрень (Ксенівка), Самарський Район, Північний, пгт Слобожанське, Підгородне, сел. Шевченка, Сурсько-Литовське, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Братське, вул. Передова 300+, Дiїка 1 – 2, Аеропорт.

– Мінімальна сума замовлення 600 грн. вартість доставки складає від 80 грн. точну вартість доставки повідомить оператор.

Термін доставки від 60 до 150 хв.*


*Термін доставки залежить від:

завантаженості доставки, пробок на дорогах, поганого дорожнього покриття, погодних умов, інших обставин – час доставки може змінюватися. “Приблизний” час доставки повідомляє оператор, у разі виникнення проблем у кур’єра оператор зв’язужеться з клієнтом і повідомить про збільшення часу доставки.


У святкові дні, погані погодні умови, пізніший час замовлення або інші можливі обставини можуть бути причиною для відмови виконання замовлення.


При замовленні на певний час:

Потрібно розуміти, що підлаштуватиметься саме під Вас ми не зможемо, особливо якщо це піковий час завантаженості, ми завжди робимо все можливе щоб якнайшвидше і вчасно доставити Ваше замовлення. Замовляючи, наприклад на 19:00, на Лівобережний 3, замовлення може приїхати з 18:30 – 19:30 … залежно від завантаженості кухні, пробок та інших обставин.


Також можемо відправити Ваше замовлення на таксі при сплаті замовлення за реквізитами на банківську карту.


Дякуємо за розуміння. З повагою Sushi Time Dnepr


Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.